Телефоны

Поради по догляду за смартфонами

Отож, давайте розглянемо основні поради по догляду за смартфонами ?
Ваш гаджет прослужить вам набагато довше, ніж ви очікуєте якщо:? ви використовуєте захисну плівку та чохол, які здатні захистити не тільки екран, а і весь смартфон від значних пошкоджень. Чохол повинен бути водонепроникним, ударостійким, м’яким всередині та міцним зовні. Плівка захистить від подряпин, а у випадку падіння – підвищить шанс “вижити” в декілька раз.
? Не носите смартфон поряд із ключами та металевим дріб’язком.
? Слідкуєте за температурою повітря. Адже головний ворог смартфона – холод. При низьких температурах він буде швидко розряджатися, повільно працювати та перезагружатися. Якщо ваш телефон розрядився на морозі — прийшовши додому, дайте йому час нагрітися. В іншому випадку, на мікросхемі може утворитися конденсат, який призведе до короткого замикання.
? Очищуєте екран за допомогою мікрофібри: спеціальна м’яка тканина, яка легко забирає забруднення, не подряпуючи поверхню.
? Для очистки сенсорного екрану використовуєте спеціальні поліролі та вологі серветки для тачскрінів. Наносити засіб потрібно безпосередньо на серветку і тільки потім — на екран. Слідкуйте, щоб рідина не потрапила на корпус.
? Слідкуєте за внутрішньою частиною телефону. Особливо це стосується системи Android. Періодично видаляєте непотрібний кеш та залишкові файли, звільняєте оперативну пам’ять, встановлюєте тільки перевірені додатки.
? Заряджаєте телефон правильно. Акумулятор будь-якого смартфону починає втрачати ємність після 500 циклу зарядки/розрядки. Старайтесь дотримуватися повного циклу зарядки, тобто не дозаряджайте та не допускайте, щоб він розряджався до “0”.
? Не допускаєте падінння апарату.
? Не залишаєте його довгий час на сонці.
? Не використовуєте його під дощем.
? Ніколи не намагаєтесь ремонтувати телефон самостійно, адже для цього є спеціалісти!

І порада ?: перепишіть серійний номер вашого пристрою — це допоможе в пошуку гаджета у випадку його крадіжки.

Впевнені, ви все робите правильно?. А якщо у вас виникли проблеми, спеціалісти нашого сервісного центру WELLFIX будуть раді допомогти.

Пам’ятайте про це.